
Dixon Cornerstone 14x6.5 Snare Peacock Blue
| Body material | ‎Maple Wood |
|---|---|
| Included components | ‎Snare |
| Manufacturer | ‎Dixon |
| Package Dimensions | ‎40.64 x 40.64 x 19.05 cm; 4.94 kg |
| Item model number | ‎PDSCST654ACB |
| Connector | ‎1/4-Zoll-Buchse |
| Material Type | ‎Acrylic, Maple Wood |
| Item Weight | ‎4.94 kg |
| Body material | ‎Maple Wood |
|---|---|
| Included components | ‎Snare |
| Manufacturer | ‎Dixon |
| Package Dimensions | ‎40.64 x 40.64 x 19.05 cm; 4.94 kg |
| Item model number | ‎PDSCST654ACB |
| Connector | ‎1/4-Zoll-Buchse |
| Material Type | ‎Acrylic, Maple Wood |
| Item Weight | ‎4.94 kg |
Original: $605.27
-65%$605.27
$211.84Description
| Body material | ‎Maple Wood |
|---|---|
| Included components | ‎Snare |
| Manufacturer | ‎Dixon |
| Package Dimensions | ‎40.64 x 40.64 x 19.05 cm; 4.94 kg |
| Item model number | ‎PDSCST654ACB |
| Connector | ‎1/4-Zoll-Buchse |
| Material Type | ‎Acrylic, Maple Wood |
| Item Weight | ‎4.94 kg |


















